Jakie dodatkowe wyposażenie oferują wypożyczalnie?

Wynajęcie samochodu to bardzo wygodna opcja nie tylko gdy nie masz własnego pojazdu. Wypożyczenie samochodu jest doskonałą okazją, aby poprawić komfort jazdy. Często auta nie spełniają oczekiwań właścicieli lub nie zapewniają odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa na dłuższych trasach.

Wybierając się w nowe miejsce, z pewnością nie chciałbyś błądzić w poszukiwaniu odpowiedniego adresu. Wówczas przyda Ci się nawigacja GPS, bardzo często proponowana przez wypożyczalnie aut. Wykorzystasz ją zarówno w podróży służbowej, jak i podczas wypadu na wakacje. Dzięki niej zaoszczędzisz czas i unikniesz niepotrzebnego stresu.

Planujesz wyjazd rodzinny i nie masz fotelika?

Wynajęte auto na parkingu

Wyjazdy z rodziną stawiają przed podróżującymi więcej wymagań. Wiele firm zajmujących się wynajmem aut oferuje swoim klientom na specjalne życzenie fotelik samochodowy. Umożliwi on przewóz dziecka w różnym wieku. Warto szukać renomowanych wypożyczalni aut, które zagwarantują Twojej rodzinie pełne bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy.

Na co jeszcze mogę liczyć?

Wnętrze auta

Każda firma dysponuje inną ofertą. Zwykle jednak podczas wynajmu samochodu możesz także liczyć na ewentualny montaż boxu dachowego. Pozwoli on Ci wygodnie przewieźć wszystkie niezbędne bagaże. Przyda się on także podczas wyjazdu na narty, gdyż sprzęt ten zwykle nie mieści się wygodnie w aucie.

Niektóre firmy proponują również łańcuchy śnieżne, które sprawdzą się w zimowej porze, gdy spodziewasz się złych warunków na drodze. Zwróć uwagę na to, czy do dodatkowego wyposażenia nie należy także klimatyzacja. Nie wszystkie samochody mają ją bowiem zamontowaną, a gdy wybierasz się w podróż latem, nieporównywalnie podniesie ona komfort jazdy autem.

Jakie są koszty dodatkowego wyposażenia?

nawigacja w wynajętym aucie

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się zwykle w ofercie firmy lub jej regulaminie. W razie wątpliwości dopytaj o wszelkie dodatki przed zawarciem umowy. Pozwoli Ci to uniknąć ukrytych kosztów i zaskoczeń przy oddawaniu samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.